Romandan Uyarlama Cadı Filmi 2024 Fragmanı!
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Romandan Uyarlama Cadı Filmi 2024 Fragmanı!

1

Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın beğenilen romanı Cadı film oluyor. Furkan Andıç ve Buse Meral’in başrollerinde yer aldığı bir filmle beyaz perdeye uyarlanıyor. Fragmanı ve afişi paylaşılan cadı filmi 2024 tarihinde sinemalarda!

Cadı Filminin 2024 Konusu

Genç dul Fikriye, Naşit Nefi Efendi ile zorla evlendirilmiştir. Yaşadığı köşkte gizemli olaylarla karşılaşmaya başladı. Cadı söylentileri ve ürkütücü deneyimler Fikriye’yi köşkün karanlık sırlarıyla yüzleştirir. Bunun yanı sıra Osmanlı‘nın çöküş dönemine ve Fikriye’nin ürkütücü hikayesine sürüklüyor.

Cadı Filminin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Furkan Andıç ve Buse Meral’in yanı sıra Çağdaş Onur Öztürk, Süreyya Kilimci, Elif Ürse ve Nur Sürer gibi usta isimlerin de yer aldığı film, izleyiciyi sürükleyici bir hikayeye davet ediyor. Ayrıca Cadı filminin müzikleri, Ercüment Orkut, Cem Tuncer ve Sabina Khujaeva’nın eserlerinden oluşuyor.

Cadı Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Erman Bostan’ın yönettiği Cadı, 26 Nisan 2024’te vizyona girecek. Ayrıca gizem ve gerilim severler için kaçırılmayacak bir film. Cadı 2024 fragmanı ve afişiyle şimdiden büyük ilgi uyandırdı.

Cadı Filminin Fragmanı 2024 izle

YouTube Linki ; Tıkla

1864’te İstanbul’da doğan Hüseyin Rahmi Gürpınar, Türk edebiyatının unutulmaz romancılarından biridir. Eserlerinde İstanbul’un arka sokaklarını ve renkli karakterlerini anlatan yazar, Şık, Gulyabani ve Kuyruklu Yıldız Altında Bir İzdivaç gibi eserleriyle hafızalara kazınmıştır.

1913’te basılan Cadı romanı, Gürpınar’ın doğaüstü varlıklara odaklandığı “Garaib Faturası Külliyatı”nın ikinci romanıdır. İlk roman Gulyabani gibi bu eserde de halkın batıl inançları işlenmiştir. Fakat Gürpınar bu kez ruh kavramını merkeze alarak spiritüalizme karşı, metafizik ve felsefi bir tartışmaya da girişir.

Cadı yerli filmi Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın klasik eserinin hayranları ve gizemli hikayeler sevenler için keyifli bir izleme deneyimi sunacaktır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir