Heyecanla Beklenen Wednesday 2. Sezon Çıkış Tarihi?
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Heyecanla Beklenen Wednesday 2. Sezon Çıkış Tarihi?

0

Wednesday 2. sezon Hakkında Her Şey

Addams Ailesi’nin en karanlık ve en zeki üyesi Wednesday Addams’ın maceralarını anlatan Wednesday dizisinin ilk sezonu 2023’te Netflix‘te yayınlandı ve büyük bir başarı yakaladı. Dizi, Wednesday’in Nevermore Akademisi’nde yaşadıklarını ve ortaya çıkan psişik yeteneklerini kontrol etmeyi öğrenirken gizemli cinayetleri çözme çabalarını konu alıyor. Peki, Wednesday 2. sezon ne zaman çıkacak ve neler olacak?

Wednesday 2. Sezon Çıkış Tarihi

Wednesday 2. Sezon Onayı Aldı. Fakat Netflix, 2. sezon için resmi bir çıkış tarihi vermedi. Bazı kaynaklar göre, 2. sezonun 2024’ün sonlarında veya 2025’in başlarında yayınlanabileceğini öne sürüyor.

Wednesday 2. Sezon Konusu

Wednesday 2. sezon konusu hakkında net bir bilgi henüz gelmedi. Ancak ilk sezonun finalinde yaşanan olaylar,  Wednesday’in ailesiyle ve geçmişiyle daha fazla yüzleşmek zorunda kalacağını gösteriyor. Ayrıca, Wednesday’in  psişik yeteneklerinin gelişmeye devam etmesi ve yeni gizemlerle karşılaşması da muhtemel.

Wednesday ikinci Sezon Oyuncuları

Jenna Ortega’nın Wednesday Addams rolünde geri döneceği kesin. Ayrıca, Gwendoline Christie, Christina Ricci, Catherine Zeta-Jones ve Luis Guzmán gibi diğer önemli oyuncuların da 2. sezonda yer alması bekleniyor.

Yeni Sezonda Yeni Karakterler

Çarşamba yeni sezonda dizide yeni karakterler de yer alacak. Bu karakterler hakkında henüz fazla bilgi yok, ancak Wednesday’in yeni dostlar ve düşmanlarla karşılaşacağı kesin.

İkinci Sezonun Çekimleri

İkinci sezonun çekimlerinin 2023’ün sonlarında veya 2024’ün başlarında başlamasını bekliyoruz. Buna ek olarak çekimler Romanya’daki Castel Film Studios‘ta yapılacak. Wednesday 2. sezonu için hayranlar arasında büyük bir heyecan var. Ayrıca dizi, ilk sezonuyla izleyicileri büyüledi ve 2. sezonun da en az ilk sezon kadar başarılı olması bekleniyor.

Türkçe Adıyla Çarşamba Dizisinin Genel Bilgileri

 • Wednesday dizisinin IMDb puanı 8.1.
 • Dizi, 8 bölümden oluşuyor.
 • Dizinin yönetmeni Tim Burton.
 • Dizinin senaristi Al Gough ve Miles Millar.

Wednesday 2. Sezon hakkında görüşlerinizi ve tahminlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz. Yeni sezon ile ilgili detaylar geldiğinde yazımıza ekleyeceğiz. Eğer heyecanımızı canlı tutarsak, beklediğimize değeceğinden eminim. Wednesday’in maceralarını ve Addams ailesinin dünyasını yeniden keşfetmek için sabırsızlanıyoruz. Yorumlarınız ve değerlendirmeleriniz bizim için oldukça kıymetlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 3
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir